Kontakta oss

Anytech Scandinavia AB

Vi finns i Dragets industriområde i Bålsta och vi välkomnar kunder under våra öppettider. Under Coronatider håller vi oss på angivet avstånd och kan också ställa ut om ni så önskar.

Varmt välkomna!

Telefonnummer :

08- 591 435 15

Har vi möjlighet svarar vi i våra mobiltelefoner även utanför ordinarie kontorstider

Öppettider

Måndag-torsdag: 08.00-16.00
Fredag: 08.00-15.00

Varmt välkommen till oss för att hämta material eller bara på en kopp kaffe om du har vägarna förbi!

Adress:

Spjutvägen 15

746 50 Bålsta

Adressen är ny, men slå in den på Hitta.se eller Eniro.se

Stefan Nygren

Delägare

Försäljning & teknik
0738-330 606

stefan@anytechab.se

Mats Ahlberg

Delägare

VD, organisation & försäljning
0705-683 957

mats@anytechab.se

Helena Nygren

Delägare

Försäljning & marknadsföring
0738-330 608

helena@anytechab.se

Roger Nejdstam

Försäljning
0738-330 699

roger@anytechab.se

Jörgen Ivarsson

Service & teknik
08- 591 435 15

jorgen@anytechab.se

 

Joakim Holmström

Service & teknik
0738-330 660

joakim@anytechab.se

Annie Ottestig

Lager & Logistik
0738-330 688

annie@anytechab.se

Hans Lindewald

Försäljning & administration

08- 591 435 15

hans@anytechab.se

Kontakta oss

Lämna ditt meddelande här så återkommer vi så snart vi kan.

0 + 8 = ?